MILLORS MARQUES 2016 | ||||||||
ABSOLUT FEMENI | ABSOLUT MASCULI | |||||||
Mar Juarez | 5000mM | 22'32"11 | 1080 | Ricard Clemente | Perxa | 5,15m | 1018 | |
SENIOR FEMENI | SENIOR MASCULI | |||||||
Mar Juarez | 5000mM | 22'32"11 | 1080 | David Martinez | Marató | 2h22'45" | 945 | |
Marina Petkova | 800mll | 2'09"33 | 993 | Marc Valero | 400m tq | 57"88 | 779 | |
Ester Guerrero | 3000m obst | 10'57"27 | 962 | Khalid Karbouch | 800mll | 2'05"79 | 636 | |
PROMESA FEMENI | PROMESA MASCULI | |||||||
Paula Raul | 100m tq | 14"15 | 1013 | Ricard Clemente | Perxa | 5,15m | 1018 | |
Nuria Tió | 800mll | 2'08"70 | 1004 | Oussama Chouati | 3000m obst | 8'54"94 | 1015 | |
Monica Clemente | Perxa | 3,87m | 903 | Jordi Solernou | 100mll | 11"18 | 834 | |
JUNIOR FEMENI | JUNIOR MASCULI | |||||||
Paula Sevilla | 200mll | 23"97 | 1060 | Marti Sugrañes | Llargada | 6,64m | 842 | |
Emilia del Hoyo | 100m tq | 14"41 | 983 | Sergi Cabezón | Pes | 15,05m | 826 | |
Mireia Via | 400mll | 1'00"18 | 865 | Arnau Rovira | 400mll | 51"16i | 809 | |
JUVENIL FEMENI | JUVENIL MASCULI | |||||||
Eva Muñoz | 5000mM | 24'50"04 | 957 | David Martin | Martell | 63,56m | 933 | |
Maria González | 400mll | 59"74 | 878 | Toni Baños | 2000m obst | 6'11"08 | 853 | |
Anna Feliu | Triple | 11,19m | 806 | Pere Torra | 200mll | 22"96 | 798 | |
CADET FEMENI | CADET MASCULI | |||||||
Laia Solá | 100mll | 12"40 | 943 | Aleix Casas | Martell | 64,09m | 941 | |
Marta Riera | 100m tq | 14"84 | 934 | Josep Mª Llanas | 300mll | 37"29 | 738 | |
Meritxell Tarragó | 300mll | 41"49 | 912 | Dani Soler | 100mll | 11"80 | 665 | |
INFANTIL FEMENI | INFANTIL MASCULI | |||||||
Mariona Pros | Martell | 40,50m | 523 | Miqui Riera | 1000m obst | 3'07"9 | 536 | |
Carlota Soler | 1000mll | 3'11"13 | 512 | Biel Salas | 80mll | 10"6 | 504 | |
Claudia Galán | 80m tq | 12"91 | 508 | Arnau Falcó | 80mll | 10"8 | 493 | |
ALEVI FEMENI | ALEVI MASCULI | |||||||
Carla Manzano | Perxa | 2,05m | 429 | Marti Serra | Perxa | 2,30m | 483 | |
Ona Bonet | Alçada | 1,35m | 427 | David Perez | 60m tq | 9"99 | 456 | |
Mireia Sanllehí | 60mll | 8"95 | 417 | Biel Cirujeda | 60mll | 8"98 | 446 | |
BENJAMI FEMENI | BENJAMI MASCULI | |||||||
Queralt Vallbona | 1000mll | 3'39"47 | 372 | Armand Hernández | 1000mll | 3'30"23 | 346 | |
Sira Salas | 60mll | 9"8 | 352 | (*) | Jan Vilaplana | 60mll | 9"4 | 341 |
Lucia Molina | 60mll | 9"8 | 352 | Oriol Renalias | Llargada | 3,39m | 339 | |
VETERÀ FEMENI | VETERÀ MASCULI | |||||||
Loles Vives | 60mll | 8"41 | 103,02% | Amadeu Pintó | 200mll | 24"26 | 93,03% | |
Loli Jimenez | 2000obst. | 7'41"62 | 92,94% | David Diaz | 60mll | 7"64i | 91,23% | |
Eulalia Torrescasana | 400mll | 1'00"22 | 91,89% | James Etah | 400mll | 50"66 | 91,15% | |
(*) Es 2a benjamina al tenir la segona prova individual amb millor puntuació (Llargada: 3,47m) | ||||||||
|